Akkon Anasayfa

Firma İsmi:AKKON İPLİK A.Ş.

Fabrika Adres: Organize Sanayi Bölgesi, Turgut Özal Cad. No.120 İkitelli - İstanbul
Fabrika Tel: +90.212.549 2002 Pbx
Fabrika Fax: +90.212.549 2162

Web Sitesi: http://www.akkon.com.tr

Pazarlama Ofisi: Maltepe Cad., Canayakın Sitesi, B 22 Topkapı - İstanbul
Pazarlama Ofisi Tel: +90.212.544 4567 Pbx
Pazarlama Ofisi Fax: +90.212.613 1336

Ana Ürün Grubu: EL ÖRGÜ İPLİKLERİ (akrilik,yün, tiftik, poliyamid, viskon ve karışımları)
İç Piyasa Toptancı Bölgeleri: Ankara, Adana, İzmir, Mersin, Konya, Eskişehir, Erzurum, İzmit, Samsun, Trabzon
İhracaat Yapılan Ülkeler: Almanya, Polonya, Hollanda, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Romanya, İngiltere, Suriye, İran, Amerika Birleşik Devletleri

Minimum Üretim: Minimum boyama kapasitesi: 300 kg /standart renkler
Üretim Kapasitesi: Günlük 9 ton
İplik Numaraları: Nm 3'den Nm 40'a kadar
Yumak Gramajları: 50 gr ile 500 gram arasında
İplik Kalınlıkları: Tek kattan başlayıp muhtelif katlarda
Baskı Tipleri: Degrade
Teslimat Tarihleri: 6-8 hafta standart iplikler için / 8-10 hafta baskılı çok renkli iplik için (Stokta Bulunmayan Mallar için)


KALİTE POLİTİKAMIZ

• Akkon İPLİK de değişen müşteri istek ve beklentileri, yapılan takım çalışmaları ile analiz edilerek projelendirilir. Değişimi yöneterek müşteri istek be beklentilerini sürekli karşılamak , yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşırken Tekstil sektöründe güçlenerek hep var olmak amacımızdır.

• Tüm çalışmalarımız kanunlar ve İso 9001:2000 kalite yönetim standartlarına uygun olacaktır, şirket yönetim kurulumuz bu standardın uygulanmasında bizzat görev almaktadır.

• Organizasyonumuzda sonuçlar yerine prosedürlere odaklanılmıştır.Her süreç müşteri istek ve beklentilerine göre sorgulanarak planlanır; uygulanır; sonuçları ölçümlenerek izlenir ve sürekli iyileştirilir.

• Daima en iyi teknolojileri edinilen bilgileri hızla paylaşıp, müşterilemizin bu bilgi ve teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacagız.

• Organizasyonumuzda çalışan personelimiz AKKON İPLİK ailesinin eşit bir üyesi ve kurum ortağıdır,tüm proseslerimizde çalışanlarımızın aktif katılım ve yetkilendirilmesi, takım çalışmaları ile sağlanan yüksek motivasyon ve sürekli gelişen insankaynakalarımız bizim en önemli gücümüz olacaktır.

• Yıkıcı rekabetin karşındayız; ancak rekabeti kalitemizi arttıracak bir fırsat olarak görmekteyiz.

• Kurduğumuz kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun olarak ve etkinliğin sürekli iyileştirildiği bir sistem ile sektörümüzde ilerleyeceğiz.